Non-Jedovaté Nízka Spotreba Udržať Hlodavce Kuna Preč Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Myši Repeller Pre Auto


Nový produkt

€7.01

€9.11

-23%Štítky: martin obuvi, alarm obvode, auto myš bezdrôtová, dr. kuna, myši, pasca, dole stonky, mravce hniezdo, field mouse repeller, matiz, nízka doc kuna.

Popis Výrobku:

Prevádzkové Napätie:DC 12V

Aktuálne:Práca 40mA, Pohotovostný 5mA

Frekvencia:12kHz-25kHz

Indukčný Režim: Vibrácií indukcie

Pokrytie:40㎡

Počet Pc:1PC

Funkcie:

Bezpečne Odpudzujú Škodcov - vozidlo pest repeller efektívne využíva ultrazvukové vibrácie, aby sa odpudzujú škodcov a zvierat bez zabíjania alebo vážne poškodiť ich. Frekvenčný rozsah je 12kHz-25kHz.

Zabrániť Poškodenie Vozidla - vozidlo hlodavce repeller odpudzuje deštruktívne živočíchy, ako sú myši, krtkovia, alvin a martens z spôsobuje drahé poškodenie motora vozidla, kolesá, alebo interiéru.

Park S Dôverou - Používať ultrazvukové odpudzujúce škodcov na park s konečným viery. Oblasti pokrytia viac ako 40 metrov štvorcových, vaše vozidlo je chránený zo všetkých vyššie a podzemných škodcov.

Jednoduchá Inštalácia - čo musíte urobiť, je pripojiť káble k súprave do elektrického obvodu. Black olovo/katóda(-), červené olovo/anóda(+).

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Package Zahrnuté:

1 x Ultrazvukové Vozidla Zvierat Repeller

1 x Upevnenie Nástroja

2 x Obväzy

1 x užívateľská Príručka

Prevádzkový režim:

Nízke Napätie Upozornenie: Keď napájacie napätie je nižšie ako 9.2 v, výrobok bude zadajte požadovaný režim a vyžarujú výstražný zvuk 1Hz, ktoré bude trvať naveky. V tomto prípade, výrobok nefunguje.

Power on self-test: Pri prvotnom je napájanie zapnuté, produkt pôjde do seba-kontroly. Po prvé, červené svetlo bliká tri krát, potom biele svetlo bliká trikrát, a potom budík.

Pracovný postup:

1-15s, červená blikne trikrát, potom 12k-25kHz ultrazvukové vlny je výstup, doplnené o biele LED svetlo blikajúce. 16-30s, produkt pohotovostnom režime. 31-50s, opakovanie procesu 1-15s. 51s-1min 10s produkt pohotovostnom režime. 1min 11s-1min 40., opakovanie procesu 1-15s.

Po tom ako vyššie uvedené opatrenia, zastavenie 1min. Potom opakujte vyššie uvedené akcie dvakrát, zastavenie 3min a 5-minútové, resp.

Vibrácie indukcie: Ak sa napájacie napätie je vyššie ako 9.2 V, výrobok prejde do prevádzkového režimu. V prípade, že výrobok zistí vibrácie auto, automaticky prestane pracovať. 5 minút po auto zastaví, produkt sa automaticky spustí a začne opäť v prevádzke.

Spôsob inštalácie:

Otvorte motor kryt priestoru auta, opravy výrobku v správnej polohy vo vnútri kabíny, a potom pripojte koniec červená čiara s poistka na kladný pól autobatérie, a čierny vodič na záporný pól.

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Poznámky:

1. Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec, 1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz.

2. Vzhľadom na obrazovke rozdiel, farba môže byť trochu odlišné od toho, čo môžete očakávať, prosím, nechajte ho.

Pôvod CN(Pôvodu)
Súbor Typ No
Pešti Typ Hornets
Číslo Modelu Myš repeller

Napísať recenziu

Non-Jedovaté Nízka Spotreba Udržať Hlodavce Kuna Preč Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Myši Repeller Pre Auto

Non-Jedovaté Nízka Spotreba Udržať Hlodavce Kuna Preč Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Myši Repeller Pre Auto

Súvisiace produkty