1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm nastaviť kreslená postavička DIY Šitie Hairbows Darčekové Balenie Pásky Príslušenstvo


Nový produkt

€4.68

€4.92

-4%Štítky: mačka klavír páse s nástrojmi, pás s nástrojmi vytlačené páse s nástrojmi, Grosgrain Páse S Nástrojmi, buldog tvár, oot, Pás s nástrojmi, znak tlač páse s nástrojmi, tlač páse s nástrojmi, cartoon grosgrain páse s nástrojmi, šťastie mačka páse s nástrojmi.

1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm nastaviť kreslená postavička DIY Šitie Hairbows Darčekové Balenie Pásky Príslušenstvo

Štýl : 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm

Materiál: 100% 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm

Package: 1 0/25/50 metrov/veľa 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm

Veľkosť : 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm ( 1-1/2 " vytlačené stuha )

Použitie: ručne vyrobené DIY textílie materils vytlačené páse s nástrojmi, sušič na luky materils vytlačené páse s nástrojmi, zariadených mini top klobúky vytlačené páse s nástrojmi ,zdobiť dievčatá šaty vytlačené páse s nástrojmi,svadbu oslávili dekorácie vytlačené páse s nástrojmi,festival strany zdobené vytlačené páse s nástrojmi, Vianočné darčekové balenie a iné DIY doplnky, stuhy a pod.

O VLASTNÉ NÁVRHY:

Môžeme vlastné stuhy.Vlastné multi veľkosť grosgrain pásky,fólie tlač páse s nástrojmi, tlačené násobne viac elastické pás s nástrojmi,alebo vytlačené vaše vlastné návrhy a LOGO. Lacné MIN a najlepšiu cenu, ak si objednáte MIN pre svoje vlastné návrhy, bude exkluzívne,viac informácií, prosím, kontaktujte nás.

Delievery: Normálne objednávky bude odoslaný v rámci 1-3days po zaplatení príde.

Kontaktujte nás :Prosím, neváhajte a pošlite nám e-mail s akékoľvek otázky. Budeme sa snažiť odpovedať na všetky e-maily do jedného pracovného dňa.

Spätná väzba : Ak ste spokojní s našimi službami, Prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na nás. Ak nie je niečo v poriadku, Prosím, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť poskytnúť 100% zákazníkom spokojní služby.

NOVÉ STUHY UPLOAD

Sme nahrať nové vzory pásku z času na čas, ak sa vám páči náš pásky, prosím, pridajte si našu predajňu do vašich obchodov zoznamu sa dostanete aktualizáciu našej novej pásky.

Ďakujem moc za vašu návštevu!!!

Typ Produktu Pásky
Materiál 100% Polyester
vzor Karikatúra
Štýl Jednu Tvár
farba 9 vzor môžete vybrať, 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain páse s nástrojmi 38m
Package 10/25/50 metrov/veľa 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm
Šírka 1-1/2"
Textílie Typ Grosgrain
Technics TLAČENÉ
Číslo Modelu 1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm
Veľkosť 1-1/2" Fahion animal printed grosgrain ribbon 38mm

Napísať recenziu

1-1/2

1-1/2" Fahion zvierat vytlačené grosgrain pásky 38mm nastaviť kreslená postavička DIY Šitie Hairbows Darčekové Balenie Pásky Príslušenstvo

Súvisiace produkty