LIDA Ľudské Vlasy Zväzky Dvojitý Útok Malajzie Vlasy Väzbe Zväzky 8-26 palcový Remy Rovné Vlasy Zväzky Pre 3 Zväzky Riešenie


Nový produkt

€9.37

€13.78

-32%Štítky: virgon vlasy zväzky, bundl ľudské vlasy, vlasy weav, ľudské vlasy bundlls, 50-palcov zväzky rovné, 72 palec zväzky, surové vlasy zväzky ponuky, stratiť ľudské vlasy zväzky, ľudské vlasy, hali julia vlasy.

#4

#2

#1B

FAQ

Otázka: Koľko kusov môžete urobiť plnú hlavu?

Odpoveď:Zvyčajne to trvá 3-4pcs plne nainštalovať hlavu. A podľa dĺžky vlasov, normálne by sme veľmi odporúčame, aby ste na nákup ešte kúsok, keď dĺžka vlasov je viac ako 16 palcov.

Otázka:Aké druhy vlasov výrobkov pre zdravotnú starostlivosť, mali by ste použiť?

A:Použiť kvalitný šampón a kondicionéry, ktoré bude môcť, aby vaše vlasy jemné a lesklé. Skúste použiť niektoré gél a sprej styling produkty, aby sa vaše vlasy v jeho štýl. A olivový olej bude dobrou voľbou, ak chcete, aby sa vaše vlasy zdravé.

Otázka: Príležitostiach môžete ísť s vaše nové rozšírenie?

A:Choďte na kúpanie/plávanie, ide von na vietor a dážď, športu a podobne. Môžete ísť s vaše nové rozšírenie o príležitostiach vyššie; vaše nové vlasy budú vyzerať ako rozprávkové ako skutočné vlasy bez ohľadu na to, keď je to v jeho suchým spôsobom, alebo mokrou. Avšak je tu jedna vec, na ktorú nezabudnete: rozsiahle vody expozícia bude uvoľnite lepenie vlasy veľa, takže je nutné starostlivo osušte ho potom. A ak budete kopať plávanie toľko, chcel by som vrelo odporúčam si dať na spp, keď ste plávanie.

Otázka:Ako dlho trvá ?

Odpoveď:Pre vlasy v takej vysokej kvalite, to môže trvať viac ako jeden rok podľa riadnej starostlivosti a zdravotná sestra.

Otázka:Spleti pocit?

Odpoveď:Najčastejšie, predlžovanie vlasov môže dostať zamotaný v dôsledku sucha, vybudovanie olej a nečistoty, pomocou slanej vody alebo chlór a nie česanie na nejaký čas. Uistite sa, umývať a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne, a ak je to možné, dvakrát týždenne by bolo lepšie. Môžete použiť hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre ďalšie návrhy.

Vlasy Materiál Malajzijská Rovné Vlasy
Vlasy Útku Stroj Dvojitý Útok
Môže Byť Permed Áno
Materiál Triedy Remy Vlasy
Ľudské Vlasy Typ Malajzia Vlasy
Predlžovanie Vlasov Typ Tkanie
Vlasy Kvality Žiadne Prelievanie, Č Nezamotá, Hladké & Lesklý
Textúra Rovné
Názov Značky lida
Chemické Spracovanie Farbená
Najdlhšie Vlasy Podiel 10%-20%
Vhodné Umiera Farby ŽIADNE
Materiál Ľudské Vlasy

Napísať recenziu

LIDA Ľudské Vlasy Zväzky Dvojitý Útok Malajzie Vlasy Väzbe Zväzky 8-26 palcový Remy Rovné Vlasy Zväzky Pre 3 Zväzky Riešenie

LIDA Ľudské Vlasy Zväzky Dvojitý Útok Malajzie Vlasy Väzbe Zväzky 8-26 palcový Remy Rovné Vlasy Zväzky Pre 3 Zväzky Riešenie

Súvisiace produkty