Veľká 8" Wall Street Bronz Divoký Býk, VÔL Socha#


Nový produkt

€37.82

€54.03

-30%Štítky: medveď wall street, bull hlavu, bull figúrka, bohyne kali, Nepriestrelné, dekor statu, balet socha, sculptur, jean domov, bronz bull.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ak Zadarmo Doprava je ponúkaný ako to bude tým, že najlacnejšie metóda je to možné, pre knihy, ktoré bude Médiá Mail. Ak Kupujúci je vôbec znepokojený čas potrebný na doručenie, prosím, zvážte možnosť platenia príplatok za Prioritu Mail.

Pozitívna spätná Väzba je veľmi cenený a musí sa uviesť v priznaní. Ak Kupujúci má v úmysle opustiť negatívnej spätnej väzby akéhokoľvek druhu, prosím, kontaktujte ma prvý, tak som sa pokúsil vyriešiť problém.

Prosím, spýtajte sa na všetky otázky, ktoré by mohli mať pred ponúkania cien. Som vám rád odpovie na otázky týkajúce sa konkrétnej položky podľa mojich najlepších možností a schopností.] Bronzové Plavidlá úvod.

Bronz. Multi-odkazuje na starovekej Čínskej bronz, populárne v Neolitu neskoro na to, aby Qin a Han dynastie, k najkrajším Shang a Zhou artefakty,. Pôvodne sa objavili malé nástroje a príslušenstvo. Začiatok Xia Dynastie bronzových nádob a zbrane. Poskytovatelia polovice bronz odrôd majú veľmi bohatý a vznik nápisy a jemné vzory. Služieb neskoro na začiatku Západnej Zhou bronz rozkvete je pestrá, energický, dôstojne, nápisy postupne predĺžil nevýhodné Bohatý vzor. Následne, bronz kostru začal riedenie, dekorácie postupne zjednodušené. Medzi neskoro na Jar a na Jeseň a Bojujúcich Štátov, na podporu používania železa, medi nástroje menej a menej. Hral Han obdobia, s porcelánom a lak do každodenného života, znížená medené nádoby odrôd, jednoduché dekorácie, väčšinou obyčajný, štíhlejší kostru. Staroveké Čínske bronz, našich predkov skvelé príspevky do ľudskej civilizácie, archeologické údaje z aktuálneho pohľadu, vznik Čínskej bronz, neskôr ako v niektorých iných miestach vo svete, ale o rozsahu použitia bronz, proces odlievania plastov umenie a odrôd, bronz nemajú miesto vo svete môže byť porovnateľné starovekej Čínskej bronz. Toto je staroveké Čínske bronz v histórii sveta umenia zaujíma jedinečné postavenie a jeden z dôvodov, ktoré spôsobujú univerzálny pozornosť. moje schopnosti.

Materiál Bronz
Tému Maskot
Názov Značky JINHONGBO
Regionálne Funkcie Čína

Napísať recenziu

Veľká 8

Veľká 8" Wall Street Bronz Divoký Býk, VÔL Socha#

Súvisiace produkty