BOYA Klope Lavalier Mikrofón pre-WM6 BY-WM8 Bezdrôtový Mikrofón Systém a Sennhaiser Bezdrôtový Mikrofón


Nový produkt

€24.57Štítky: karaoke magic mikrofón, tým, m1, podľa wm4, bezdrôtový mikrofón profesionálny lektor, fotoaparát microfone, vtipné mikrofón, prosound uhf bezdrôtový mikrofón, šaty comica, microphon, skupina mikrofón.

Sme výrobca značky BOYA, Sevenoak, Micnova, Marrex a Saramonic, môžeme poskytnúť bohaté výrobkov a jeden rok výroby záruka pre vás . Pls byť istí, že nakupovať u nás.

BOYA Klope Lavalier Mikrofón pre-WM6 BY-WM8 Bezdrôtový Mikrofón Systém

Prehľad

BOYA lavalier mikrofón navrhnutý pre-WM6 BY-WM8 bezdrôtový mikrofón systém.

O NÁS

Doprava

1. Máme loď na celom Svete.Pre krajinu, nemáme loď, prosím, kontaktujte nás.

2. Všetky zásielky do USA budú vybavovať EUB s sledovacie číslo, iných krajinách, bude odoslaný doporučene air mail s sledovacie číslo. Niektoré položky budú odoslané prostredníctvom FedEx za jeho hmotnosť alebo objem.

3. Tovar vám bude dodávaný v 3 pracovných dní (víkendy a sviatky sú výnimočné)

4. Vyberať clá, dovozné dane a iné dovoz manipulačné poplatky sú zodpovedný kupujúci.

5. To zvyčajne trvá cca. 9-25 dní (USA)

Vracia/Náhrady

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 10 dní vrátiť to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY!

2. Ak sa chystáte vrátiť položku, PROSÍM, kontaktujte nás s vašou www.nrsolus.sk ID a prezentovať svoje konkrétny dôvod pre návrat pred odoslaním položku späť. Alebo nebudeme zodpovední za stratené počas spiatočnou adresou.

3. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale.

3. Výmena alebo Vrátenie bude vykonaná po prevzatí veci v jej pôvodnom stave a balenie.

4. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.nrsolus.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

Upozornenie : Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné. A Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady, ktoré vznikli doprava položku späť.

Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

O nás

Vitajte v našom obchode! Sme COCOStudio, profesionálny veľkoobchodná spoločnosť, s našej vlastnej továrni v meste Shenzhen, Čína. Dodávame výrobky, ktoré pokrývajú DSLR Fotoaparát, príslušenstvo, Flash Výustiek, Video Streľba Podporu Súpravy, SteadyCam Stabilizátory, Video Jazdcov, Sledovať Dollies, Fotoaparát & Videokamera Mikrofóny, Bezpečnostné Kamery, Príslušenstvo pre Smartfóny. Tieto produkty sú vysokej kvality, s primeranou prijateľnú cenu. Spokojnosť zákazníka je vždy našich sleduje cieľ.

Kontaktujte Nás

Pracovný čas: +GMT 8: 9:00—7:00 p.m. (PDT: 6:00—4:00 hod) od pondelka do piatku. Víkendy a Sviatky nie sú vypnuté.

Užite si nakupovanie u COCOSTUDIO Obchode!

Súbor Typ Jeden Mikrofón
Package No
Číslo Modelu PO ULM1
Použitie Etapa Výkon Bezdrôtový Mikrofón
Štýl Lavalier Mikrofón
Polar Vzory Všesmerového
Prevodník Kondenzátorových Mikrofónov
Názov Značky BOYA
Komunikácia Bezdrôtové

Napísať recenziu

BOYA Klope Lavalier Mikrofón pre-WM6 BY-WM8 Bezdrôtový Mikrofón Systém a Sennhaiser Bezdrôtový Mikrofón

BOYA Klope Lavalier Mikrofón pre-WM6 BY-WM8 Bezdrôtový Mikrofón Systém a Sennhaiser Bezdrôtový Mikrofón

Súvisiace produkty