Modrá Pieseň originálne dvojité Rýchlosť silového Tréningu Padák Beží Žľabu Futbal Futbal Školenia Padák Dáždnik Športy


Nový produkt

€11.47

€14.34

-20%Štítky: futbal taktika, padák dáždnik, parachutist hračka, futbal, dúhový dáždnik, futbal vlak, hra vonku, futbal grafické, hrať dúha, soccer šport.

Materiál: Polyester potiahnuté textílie

Priemer: 48 palcov (cca 122 cm)

Váha: cca 260 gramov

Špecifikácie: úrovne Odporu 18 kg

Nastaviteľné pása: o 50-110 cm

Názov: Športové odpor dáždnik (futbal školenia základné dodávky)

Funkcia: odpor školenia, zlepšenie výbušnú silu, rýchlosť a hlavné sily.

Kinematická odpor dáždnik je navrhnuté a vyrobené v súlade so zásadou aerodynamika. To je široko používaný v športovej prípravy. Experimentálne výsledky ukazujú, že odpor odpor dáždnik sa zvyšuje s nárastom rýchlosti. V športovom tréningu môže byť založený na rôznych športoch a na rôznych úrovniach športovci si vybrať rôzne špecifikácie odpor dáždnik výcvik, môže byť široko používaný v track and field, ball, bicykel, rýchla korčuľovanie, plávanie a iné projekty v tréningu.

Odolnosť dáždnik môžu cvičiť rýchlosť súčasne praxe, sila, dokonalý realizácia kombinácii. V tomto tréningovom procese, odpor dáždnik vám môže pomôcť zlepšiť rýchlosť pohybu dolných končatín sila a výbušná sila.

Použitie odolnosť dáždnik vzdelávania, dokáže efektívne zvýšiť športovec voči záťaži, športovci na začiatku, aby to prispieva k rýchlosti hrať, s nárastom odporu športovcov na rôznych rýchlostiach je možné získať vzhľadom na maximálnu odolnosť voči záťaži. Odolnosť dáždnik môžu byť použité priamo v skutočných vzdelávacích športovcov, neničia technickej štruktúry, ktorá je dôležitá najmä v odbornej prípravy.

Keď si prinesiete tento odpor dáždnik beží, pretože odpor vzduchu bude vyrábať dozadu posuňte sily, tým rýchlejšie môžete spustiť, čo má za následok väčšiu presuňte sily, prostredníctvom tohto cvičenia, môžete zlepšiť zrýchlenie schopnosť zlepšiť svalovú vytrvalosť, posilniť schopnosť prispôsobiť smer, vysoko-rýchlostný beh.

Pred tréningom je veľa pneumatiky, ale pneumatiky trenie (odpor) sa zvyšuje s nárastom rýchlosti, odolnosť dáždnik sa bude zvyšovať zrýchlenie, pneumatiky tréning nie je priaznivé pre zrýchlenie, pretože štart je najväčší trenie.

Výhody pohybu odpor dáždnik:

1, Dáždnik telo svetlo, s mimo taška konfigurácie, ľahko sa prenáša.

2, na vysokej úrovni profesionálnych športovcov môže nosiť viac ako dva odpor dáždnik pre špeciálne školenia.

3, nastaviteľný pás pre rôzne veľkosti tela užívateľa.

4, odolnosť povrchu je 1.5x1.5 metrov.

Nafukovacie No
Materiál Polyester
Derivátové Série Štúdia Kancelárske Potreby
Názov Značky Modrá Pieseň

Napísať recenziu

Modrá Pieseň originálne dvojité Rýchlosť silového Tréningu Padák Beží Žľabu Futbal Futbal Školenia Padák Dáždnik Športy

Modrá Pieseň originálne dvojité Rýchlosť silového Tréningu Padák Beží Žľabu Futbal Futbal Školenia Padák Dáždnik Športy

Súvisiace produkty