Keyestudio MEGA Senzor Štít V1 pre Arduino MEGA( Farba skrinky Upchávky)


Nový produkt

€5.74Štítky: mega2560 štít, arduino motorových štít, arduino io rozšírenie štít, arduino box, arduino mega 2560 ch340, arduino, dab arduino shield, arduino box prípade, Snímač Štít, arduino nano.

Už ste sa stretli s týmito problémami? pri pripájaní pár senzorové moduly MEGA 2560 riadiacej dosky, niekedy výkon rozhrania nie sú dosť, tak je potrebné použiť breadboard a zapojenie je dosť problematické.

Teraz sa nemusíte obávať, že. Môžete použiť tieto keyestudio MEGA senzor štít.

Je plne kompatibilný s MEGA 2560 riadiacej dosky, tak, že môžete ľahko zásobník MEGA senzor štít na MEGA 2560 riadiacej dosky.

Štít je dodávaný s digitálne a analógové rozhrania v 3PIN (G V Y), jednoduché pripojenie 3PIN senzorové moduly. Okrem toho, ide o komunikáciu piny 2.54 mm pin ihrisku, ako serial a SPI komunikáciu.

Dodáva sa s tlačidlo reset a 2 signálne kontrolky, ako dobre.

Poznámka: na 3PIN rozhranie, napätie Analógový kolíky (označené V) je 5V; zatiaľ čo napätie Digitálnych kolíky (označené V) je VCC, že je napätie, vstup cez modrú svorkovnica, východiskové jumper pripojený, pripojenie napätie 5V na štít.

Funkcie: Môže byť zapojený do MEGA 2560 riadiacej dosky Prichádza s tlačidlo Reset Prichádza s led power a D13 indikátor Rozširuje digitálne a analógové rozhranie MEGA do 3PIN Prichádza s sériové komunikačné rozhranie Rozširuje o ICSP rozhranie Rozširuje SPI rozhranie Rozširuje URF01 rozhranie Rozširuje o APC220 rozhranie Schopné poskytnúť napätie snímača modulov prostredníctvom terminálového bloku (jumper cap off)

Kompatibilné s arduino mega
Názov Značky keyestudio
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Príslušenstva Rozšírenie Doskové

Napísať recenziu

Keyestudio MEGA Senzor Štít V1 pre Arduino MEGA( Farba skrinky Upchávky)

Keyestudio MEGA Senzor Štít V1 pre Arduino MEGA( Farba skrinky Upchávky)

Súvisiace produkty