GPON OLT SFP modul GPON B+ modul 2,5 G jedného SC kompatibilné hlavné značky OLT


Nový produkt

€22.97



Štítky: 10g sfp, vlákno poe, gpon modul, duplex sfp modul, dlaždice, jednotné pokušenie, sx sfp modul, sfp, 4g cpe, gpon sfp.

GPON OLT SFP modul GPON B+ modul 2,5 G jedného SC kompatibilné hlavné značky OLT

Poznámka: upozorňujeme na nás s cieľom, čo značka eternet spínač, ktorý kompatibilný s。

Podporuje maximálne singlemode optický kábel vzdialenosti 20 km

Na medený kábel cat5 s prevádzkou vzdialenosti menšej ako 100 metrov.

Podporuje IEEE 802.1 q VLAN Tag prejsť

Plne v súlade s IEEE802.3z & 802.3 ab štandard

10/100 mb / s port s full/half duplex auto-negotiation

Späť tlak riadenie toku pre plný duplex

Twisted-pair konektor: UZOL/ROZBOČOVAČU alebo PREPÍNAČU (5 trieda UTP)

Späť tlak riadenie toku pre plný/polovičný duplex IEEE802.3X

Automatická identifikácia MDI/MDI-X-cross-line

Auto-negotiation, Full/Half-Duplex, Auto-MDI/MDIX,

10/ 100M pri vlákniny port 10/100/M self-adaptívne na Ethernet porty, Half/Full-Duplex self-adaptívne

Názov Značky wanglink
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu WOR-GPON-SFP

Napísať recenziu

GPON OLT SFP modul GPON B+ modul 2,5 G jedného SC kompatibilné hlavné značky OLT

GPON OLT SFP modul GPON B+ modul 2,5 G jedného SC kompatibilné hlavné značky OLT

Súvisiace produkty