Matice Prvku H Hi-Fi USB 3.0 Rozhranie Rozširujúca Karta Crystek Femtosekundovým Hodiny


Nový produkt

€269.91

€385.59

-30%Štítky: audio dac, izolant usb ttl, audio matice, flash hudba, hifi napájací zdroj 25va, dac, rewolwer, budík reproduktor, roon, dac mqa.

Matice prvku H Hi-Fi USB 3.0 Rozhranie

prvok H USB 3.0 rozhranie je navrhnuté pre zvýšenie USB kvalitu zvuku z počítača. To zvýšilo údaje dopravy kvality a znížil napájací zdroj hluku, ktorý vykonávať zmeny vo vašom PC, Hi-Fi systém od zdroja. Femtosekundovým Hodiny prvok H používa Crystek CCHD-575 super-nízka hlučnosť femtosekundovým hodiny koordinovať s USB 3.0 most čip od Texas Instruments, otvoriť samostatný dátový kanál pre USB, audio stream. To pomáha signál obísť USB karta integrovaná v základnej doske, vyhnúť zdieľanie dátových kanálov s inými zariadeniami USB. Vysoká Kvalita Bus Napájanie prvok H integrovaný viac filtračné jednotky pre USB napájanie, používa pevné kondenzátory a nízka hlučnosť vysoký prúd LDO žetónov. Aj keď pomocou USB, interný napájací zdroj, je tiež možné účinne eliminovať vysoké frekvencie hluku spôsobené PC prepínanie napájania. USB port je možné dodať maximálny prúd 5 V/1,5 A pre všetky audio zariadenia napájané USB port. a môžete zabrániť, aby iné zariadenia z viac než súčasné alebo skrat. Externé Napájanie Podporované sú interné a externé napájanie je k dispozícii, môžete vybrať tieto druhy napájania na prvok H o posuvný spínač na paneli. Môžete tiež vypnúť USB zbernice napájania pre zariadenia, ktoré má nezávislé napájanie. Vynikajúci Výkon & Štýlový Dizajn S štyri-vrstva PCB high speed circuit design standard, prísne v súlade s high-speed circuit design špecifikácie. Obvod spĺňajú rozdiel pár impedancia štandardné a rovné dĺžka riadok dopyt. CNC hliníkové šasi zabrániť vyžarované rušenie efektívne, pričom do úvahy rozptyl tepla požiadavky na napájanie čip na palube.

Speciflcations

Technické: SB Port Špecifikácie: SB 3.0-Kompatibilný xHCI Host Controller PCIe x1 Gen2 Rozhranie Jeden Následný Port Ovládačov Inštalácia: Ovládače sa nainštalujú automaticky na Windows 8/8.1/10 systém, alebo si ju môžete stiahnuť z stránke produktu manuálne. To nie je potrebné inštalovať ovládače na hlavnej verziu OS na báze Linux. Výkon: Napájanie Špecifikácia: SB napájanie výkon: MAX 5V/1500mA Externé napájanie: DC 9~12V,≥1200mA Napájania port: vonkajší priemer 5,5 mm; vnútorný priemer 2.1 mm (+ pre vnútorné, - pre vonkajšie)

POZNÁMKA:

Prosím nezabudnite pripojiť napájací zdroj s napätím nad 12V, alebo sa poškodiť. Niektoré zariadenia USB nepoužívajte napájanie z USB portu, ale to neznamená, autobus napájania môže byť odpojený, alebo to bude mať USB zariadení k poruche. Prosím odpojte zariadenie USB, pred zmenou X-Hi zdroj napájania režime. Ak zapnete napájanie režim keď je pripojené zariadenie USB bus prúdová môže spôsobiť, že prístroj k poruche.

Demention:

114mm x 64mm x 23 mm (Vrátane vyčnievajúcich častí)

Čo je Zahrnuté

Kábel adaptéra:4 pin D-typ SATA 15 pin kábel adaptéra ×1 Štandardné Ozvučnice:×1 Half-výška Ozvučnice:×1

Názov Značky SOUNDAWARE
Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl Číslicovo-Analógový Prevodník (DAC)
Package Áno
Číslo Modelu prvok H
Druh Audio

Napísať recenziu

Matice Prvku H Hi-Fi USB 3.0 Rozhranie Rozširujúca Karta Crystek Femtosekundovým Hodiny

Matice Prvku H Hi-Fi USB 3.0 Rozhranie Rozširujúca Karta Crystek Femtosekundovým Hodiny

Súvisiace produkty