2 KS 230 cm Telescoping Tarp Pólov Prenosný Ľahký Náhradný Prístrešok, Hliníkové Tyče pre Stanu Markízy Vonkajšie Kempovanie Turistika


Nový produkt

€30.27

€43.24

-29%Štítky: okno pól nastaviteľné, tábor pól, záhrada pól spp, markíza pól, turistika príslušenstvo deti, pól stan, stan pól 17 mm, naturehike teleskopická stan pól, telescoping pólov, chôdza pólov teleskopická.

Odrážky:

1、Ľahký a Hrdza-odolné voči: Vyrobené z hliníkovej zliatiny, tieto prúty sú veľmi silné, tak, aby prút má lepšiu stabilitu. Sú ľahké a hrdza-odolný, vhodný najmä pre pláž kempovanie.

2、Nastaviteľné Nepremokavé Pól: Ľahký stan pól je vhodné pre turizmus, turistiku, camping, hojdacia sieť, prístrešok alebo markíza. Nastaviteľné nepremokavé tkaniny pól je váš dokonalý prenosný potrebu.

3、Telescoping Dizajn: nastaviteľné tarp rod výška môže byť upravená, rozprestiera sa od menej ako 35.44 cm 90.56 palcov, umožní vám získať požadovaná výška úsek stan alebo plachtou.

4、Upevňovacie Otvory: double otvory na póle hlavy môže byť použité na opravu vietor lano.

5、Ľahko sa prenáša: pól môže byť zložené do 35.4 cm dlhé. Je kompaktný, ľahko skladovať, keď ho nepoužívate. Môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek a rýchlo nastaviť vaše plachtou alebo stan.

1.Ľahký a Hrdza-odolné voči: Vyrobené z hliníkovej zliatiny, tieto prúty sú veľmi silné, tak, aby prút má lepšiu stabilitu. Sú ľahké a hrdza-odolný, vhodný najmä pre pláž kempovanie.

2.Nastaviteľné Nepremokavé Pól: Ľahký stan pól je vhodné pre turizmus, turistiku, camping, hojdacia sieť, prístrešok alebo markíza. Nastaviteľné nepremokavé tkaniny pól je váš dokonalý prenosný potrebu.

3.Telescoping Dizajn: nastaviteľné tarp rod výška môže byť upravená, rozprestiera sa od menej ako 35.44 cm 90.56 palcov, umožní vám získať požadovaná výška úsek stan alebo plachtou.

4.Upevňovacie Otvory: double otvory na póle hlavy môže byť použité na opravu vietor lano.

5.Ľahko sa prenáša: pól môže byť zložené do 35.4 cm dlhé. Je kompaktný, ľahko skladovať, keď ho nepoužívate. Môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek a rýchlo nastaviť vaše plachtou alebo stan.

Vlastnosti: Vysoká odolnosť proti vetru, jednoduché expanzie a kontrakcie, jednoduché a prenosné, ľahko skladovať, zem nechty a vetru odolné lano 90 stupňov, zem nechty smerom k stanu, môže vydržať najväčšie napätie.

Ako Používať:

Po strečing na vhodnú dĺžku, odbočíte doprava a utiahnite ju, potom opraviť ju diagonálne s vetrom lano (zakúpiť samostatne), ktorý môže stably podporu a opravu stanu baldachýn. Ak sa nebude používať, skrutku smerom doľava, aby sa zmenšiť do najkratšia dĺžka pre pohodlné odkladanie.

Špecifikácia:

Materiál: hliníková zliatina

Veľkosť(cca.):

Vonkajší priemer z 3 častí hliníkové rúry: 30 mm/1.18 v, 25mm/0.98 v, 21 mm/0.83, a v čo najkratšom zdvíhateľnej dĺžky 0.9 m, najdlhší 2.3 metrov

Balenie Zoznam:

2*Stan Pól

2*Rainproof Spp

1*Oxford Handričkou Vodotesný Vak

Typ Príslušenstva Ostatné
Druh 1 - 2 Osoby Stan

Napísať recenziu

2 KS 230 cm Telescoping Tarp Pólov Prenosný Ľahký Náhradný Prístrešok, Hliníkové Tyče pre Stanu Markízy Vonkajšie Kempovanie Turistika

2 KS 230 cm Telescoping Tarp Pólov Prenosný Ľahký Náhradný Prístrešok, Hliníkové Tyče pre Stanu Markízy Vonkajšie Kempovanie Turistika

Súvisiace produkty