2 ks 1235 Nastaviteľné 980nm 30mW INFRAČERVENÉ Infračervené Diódy Dot Laser Modul Eingestellt Infrarot Modul 12x35mm 3 V-5 V


Nový produkt

€9.84Štítky: laserový ukazovateľ, laser, co2 laser machin, 10w co2 laser, modul laser, dbal, ir laserový, 15w laser, laserová dióda 120w, vedúci laser.

980nm 30mW Infračervený Laserový bod Dióda Modulu

Tento 980nm laserová bodka modul s vodičom, built-in je priemyselných elektronických súčiastok a používané pre priemyselné skúšobné, Lab. Nie ručný laser

Neviditeľné ľudským holé oči. len si si to CCD

IR laser modul je a presné a citlivé optického prístroja. Pred vykonávajú niektoré laserové DIY činnosti, prečítajte si, prosím, o technických informácií prvý a chrániť vaše oči pred laserovým lúčom. Uistite sa, že prevádzkovateľ má skúsenosti z optiky DIY alebo test.

Špecifikácia

Výstupný Výkon 30mw

Vlnová dĺžka 980nm

Pracovné Napätie 5.0 VDC

Pracovná Teplota -10 ~40 centi-stupeň

Rozmery Ø12mm*35mm

Package 980nm Laserová Bodka Dióda Modulu

Poznámka: moduly sú testované a výstupný výkon sa meria pomocou laserového výkonu meter pred odoslaním von. Prosím, nechcem porovnávať silu tejto jeden s none-meria laser. Ak máte pochybnosti výstup, prosím, laser ste dostali skontrolovať pomocou lasera power meter. Ak je nejaký problém, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Budeme problém vyriešiť čo najskôr. To je IR laser,laserové svetlo nemožno vnímať ľudské holé oči len s pomocou DDC/infračervené kamery si to.

Len je platba prijatá a platba by mala byť odoslaná do 7 dní po ukončení aukcie uzávierky.

Dôrazne odporúčame, aby ste si kúpiť poistenie pri kúpe cenné predmety.

Ďalšie 5USD pre poistenie. Ak chcete kúpiť poistenie pre vaše položky, prosím, kontaktujte nás pred platby, môžeme pridať 5USD na poštovné a manipulačný poplatok vo faktúre a zašleme vám sledovacie číslo do 3 pracovných dní.

Predávajúci odmietnuť všetky zodpovednosť za mail strata alebo poškodenie na ploché letecky.

Zásielky

Máme loď na medzinárodnej cez Čína Príspevok Letecky alebo Hong Kong Post Letecky .

Položky sú dodávané v 2-3 pracovné dni po prijímať platby vymazané.

Väčšina položiek sa dostanete do 7-20 dní. To závisí od faktorov, ako je napríklad poštové služby, colná kontrola, vzdialenosť. V niektorých prípadoch, loď na niektorých krajinách bude trvať aj viac ako 3 týždne, najmä Francúzsko. Nie sme e-mailové položky, v Taliansku, v Brazílii a Argentíne.

Sledovacie číslo Čína Príspevok alebo Hong Kong Príspevok sa poskytuje, ak vaša objednávka celkom je nad 20USD. Mail stavu možno sledovať na oficiálnej internetovej stránke national post office. Napríklad: Spojené Štáty americké: usps.com

> 1mw laser môže byť zabavené UK, AU ciel. Viac 5mw sú zakázané v niektorých krajinách, prečítajte si, prosím, svoje zákony pred mieste objednávky. Nie sme zodpovední za colné držať alebo porušenie zákona.

Záruka a Vrátenie tovaru

3 dni, ak ste naozaj nepáči položka sme odoslaný na vás, keď ste dostali zásielku prosím, vráťte sa späť na nás, do 3 dní (odo dňa prijatia). Sme schopní zabezpečiť vrátenie peňazí za vami a poplatok 25% servisné a manipulačné poplatky na základe celkových nákladov na výrobok.

V 3 mesiacov (odo dňa, lodné mimo), v prípade akéhokoľvek problému sa stane spôsobené samotnom, prosím, don?t rozobrať ju. Môžete ho vrátiť v originálnom obale na nás. My vám opravu alebo výmenu nového pre vás a stačí zaplatiť aj spôsob prepravy.

Najlepší spôsob práce je 40 sekúnd nepretržite pracuje a 15 sekúnd odpočinku. Inak laser môže byť spálené. Prečítajte si pomocou tipy na zadnej strane záručného listu. Nebudeme mať žiadnu zodpovednosť za nesprávne použitie.

Spätná väzba

Budeme odpovede na všetky vaše otázky do 24 hodín.

Ak ste nespokojní, z akéhokoľvek dôvodu, prosím, NENECHAJTE sa rýchle zanechať negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme tvrdo pracovať, aby uistite sa, že KAŽDÝ ZÁKAZNÍK, 100% SPOKOJNÍ a vyriešiť akýkoľvek problém pre vás.

Ak ste spokojní s produktom, ktorý ste dostali, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 skóre DSR. Pre naozaj potrebujeme vašu podporu.

Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

2 ks 1235 Nastaviteľné 980nm 30mW INFRAČERVENÉ Infračervené Diódy Dot Laser Modul Eingestellt Infrarot Modul 12x35mm 3 V-5 V

2 ks 1235 Nastaviteľné 980nm 30mW INFRAČERVENÉ Infračervené Diódy Dot Laser Modul Eingestellt Infrarot Modul 12x35mm 3 V-5 V

Súvisiace produkty